Strony związane z hasłem 'terapia':

Strony związane z hasłem 'terapia':

 • Terapia to doskonały sposób, by poradzić sobie z problemami natury psychicznej bez stosowania środków farmakologicznych. W portalu terapeutycznym Dobra Terapia ogłaszają się najlepsi i najskuteczniejsi terapeuci, jakich możesz znaleźć w Polsce. Dzięki nim zachowasz równowagę w swoim życiu i uczynisz je znacznie przyjemniejszym. Szczególnie warto zapoznać się z terapią rodzinną.

 • Profesjonalna terapia odwykowa w klinice OAZA pomaga wyeliminować nawet niesamowicie mocne uzależnienie. Leczenie alkoholika wymaga wymyślenia wydajnej terapii. Personel OAZY to polecani lekarze, planujący także leczenie lekomanii. Gdy dostarcza nam kłopotów uzależnienie od Internetu, opłaca się skorzystać tu z terapii. Centrum Uzależnień OAZA proponuje pomoc osobom współuzależnionym, porządkuje ich życie wewnętrzne.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konsultacja psychologiczna w niektórych wypadkach jest niezwykle istotna. Najlepszy psycholog poradzi nam jak poradzić sobie w sytuacjach ekstremalnych. Porada psychologiczna może okazać się ogromnie pomocna dla ludzi mających jakiś problem. Zabawy psychologiczne są w stanie pomóc w odkryciu siebie oraz największych słabości. Jaka jest różnica pomiędzy psychiatrą, a psychologiem. Psychiatra dopomaga przy pomocy lekarstw, zaś psycholog wpiera rozmową.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia alkoholowa »

  Doskonały ośrodek leczenia uzależnień – Oaza oferuje pomoc osobom uzależnionym i ich rodzinom. Ośrodek odwykowy gwarantuje swoim pacjentom leczenie uzależnień. Wszystkie terapie są przystosowane do prywatnych możliwości podopiecznych. Ważny jest w dodatku stopień uzależnienia. W przypadku alkoholizmu potrzebne jest odtrucie alkoholowe. Cały proces odtruwania przebiega pod okiem ekspertów. Priorytetowym zamierzeniem detoksu jest wzmocnienie organizmu. Jest to oprócz tego konieczny element dobrej terapii. Stres jakiego doświadczają parterzy osoby chorej bez wątpienia wpływa na ich współuzależnienie. Z tej racji potrzebują oni także wsparcia. Najważniejszym zamierzeniem specjalistów ośrodka jest odbudowanie samooceny. Terapeuci pracujący w ośrodku zasugerują najlepsze rozwiązania. Bezspornie może być konieczne wzięcie udziału w programie Al-Anon. Najistotniejszym celem ośrodka jest wszechstronna pomoc całym rodzinom. Terapeuci pracujący w ośrodku, mają istotne doświadczenie w pracy nad współuzależnieniem. Ośrodek ma wszelkie udogodnienia, które mogą być nieodzowne w terapii.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia odwykowa »

  Metody funkcjonowania ośrodka Oaza to dowód na to, że można konsolidować przyjemne z pożytecznym. Przebywające tu osoby rekomendują rodzinną atmosferę oraz pakiet usprawnień. Terapia odwykowa to najbardziej dojmujący czas w trakcie pobytu. Jeżeli idzie o leczenie alkoholika oraz leczenie narkomanii i innych uzależnień od środków odurzających, podopieczny po przejściu detoksykacji ma oczyszczone z toksycznych substancji ciało. Wówczas rozpoczyna się terapia właściwa. Każdy pacjent jest dla kadry profesjonalistów odrębnym przypadkiem – i co za tym idzie dopasowywane są najkorzystniejsze rozwiązania. Udział w terapii grupowej i indywidualnej umożliwia spojrzeć siebie z całkiem innego punktu widzenia. Ośrodek terapii uzależnień specjalizuje się także w nadużywaniu hazardu, komputera czy Internetu. W ostatnim czasie uzależnienie od gier komputerowych stanowi często spotykany problem, w szczególności u młodzieży. By przywrócić gracza do życia społecznego bez przymusu przerywania nauki, polecane jest leczenie ambulatoryjne.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
reklama

SIŁOWNIA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl