Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

 • Ewa Kowalska prowadzi usługi psychoterapeutyczne we Wrocławiu. Korzystając z psychoterapii można poprawić swoje kontakty z innymi, dlatego warto u tej osoby z niej skorzystać. Ewa Kowalska to dobry psycholog Wrocław, znany w swojej miejscowości. Praca z pacjentem przeprowadzana jest na zasadach nurtu psychodynamicznego. Ilość wizyt zależy od kwintesencji problemu.

 • Wysokiej klasy usługi proponuje INZPiRO. W naszej solidnej poradni psychologicznej w Warszawie pracują wysokiej klasy fachowcy. Do każdego przypadku podchodzimy osobiście, staramy się uzyskać najkorzystniejsze rozwiązania. Pracownicy placówki cały czas podnoszą swoje kwalifikacje i starają się dbać o swój rozwój. Instytucja jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Psycholog w Warszawie na pewno pomoże w rozwiązaniu problemów rodzinnych i małżeńskich. Specjalizujemy się m. in. w leczeniu nerwic, zaburzeń lękowych, depresji. Oferowana psychoterapia grupowa Warszawa jest prowadzona solidnie, dzięki czemu można uzyskać pozytywne rezultaty. Oferujemy również pomoc dietetyka. Jest ona konieczna w przypadku niedomagań serca lub nerek. Odpowiednie odżywianie jest wymaganym elementem zdrowego stylu życia.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog kliniczny (Rejestr Polskich Psychologów Klinicznych, nr DLS 0018) i certyfikowany psychoterapeuta PTP (Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, certyfikat nr 439). Prowadzę psychoterapię dorosłych i młodzieży (indywidualną oraz grupową) w konwencji psychodynamicznej oraz diagnostykę psychologiczną. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w placówkach państwowych i prywatnych służby zdrowia na terenie Wrocławia i okolic, czego efektem są setki wracających do zdrowia pacjentów. Od 1999 roku prowadzę we Wrocławiu własny gabinet psychoterapeutyczny. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dyplomowany psycholog we Wrocławiu – mgr Dagmara Czarny zaprasza. W kategorii „psycholodzy Wrocław” jest to rekomendowana specjalistka od problemów psychosomatycznych. Zajmuje się osobami z zaburzeniami nerwicowymi, fobiami, natręctwami i zmagającymi się z nieciekawą sytuacją życiową (żałoba, stres, toksyczne relacje z bliskimi). Wszystkie osoby, które potrzebują pomocy i zasugerowania najlepszych form radzenia sobie z samym sobą, wybierając Gabinet Psychologiczny Wrocław, podejmują najprawdopodobniej najkorzystniejszą dla siebie decyzję.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • reklama

  SIŁOWNIA

  www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl